| CrazYDroP a întrebat:

Buna,sunt mai noua in lumea asta a laptop-urilor...Am primit un laptop HP Pavilion-g6.Problema este ca nu stiu daca sa tin bateria in priza tot timpul sau daca se incarca sa scot laptop-ul din priza thinking

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Ține-l în priză, atunci se încarcă, dar vezi. să nu aibe bateria în el! happy

Când vrei să bagi bateria în laptop, tebuie să ști că o baterie ține cam 5 ore. maxim 6. Se descarcă destul de repede.

| LostInBubble a răspuns:

happy Scoate bateria din el si tine-l in priza cand il folosesti.