| Claudia21_3890 a întrebat:

Buna sunt noua pe TPU si nu prea stiu ce inseamna funda.

Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Annaa_4696 a răspuns:

Salut!

Atunci cand pui o intrebare si primesti mai multe raspunsuri trebuie sa declari un raspuns castigator.

Jos in dreptul raspunsului este o pamblica pe care scrie "Declara raspunsul castigator". Asta este funda.

Bafta!

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

multumesc celui care te-a ajutata cel mai mult la problema ta

| MiHaI a răspuns:

Funda dai raspunsului care crezi ca te-a ajutat cel mai mult

| rogvaiv10 a răspuns:

Buna!
Atunci cand dai un raspuns la cineva si atat timp cat este folositor pentru el, iti da o funda care este ca un premiu.

Daca vrei sa dai la cineva funda este in dreapta; jos a raspunsului.Atunci cand acumulezi multe funde devii expert pe TPU.

Sper ca te-am ajutat!:X