| Nataliaaaaa a întrebat:

Sunt o fata de 12 ani care are nevoie de putin ajutor.Eu nu stiu ce sa port la scoala. O geanta sau un ghiozdan? Eu sunt in a 7-a dar, toate colegele mele poarta genti. Si eu inca port ghiozdan.Ce sa fac? Puteti sa imi ziceti ceva magazine din Oradea unde as putea gasi genti? ...si as vrea sa primesc un raspuns cat mai rapid de la voi...imd. incepe scoala! Trimite-ti si niste poze si linkul-ri cu ceva idei de genti!

Răspuns Câştigător
| nika27 a răspuns:

Nu importa ce porti geanta sau ghiozdan, important e sa te simti tu bine! Toate colegele tale se grabesc sa devina mature ceea ce nu e atit de bine cum cred ele.Un ghiozdan poate deveni mult mai stilat ca o geanta daca este infrumusetat cu diferite accesorii(cel mai bine s-ar potrivi accesoriile care te caracterizeaza). Asta o sa te ajute sa te evidentiezi si sa devii diferita(in sens bun) fata de colegele tale!

1 răspuns:
| ZambeteKidd a răspuns:

Salut.Uite pentru varsta ta ai pute incerca genti diacelea cu umar lung de genul asta http://www.google.ro/......tp?/imgres ..In fine eu nu am gasit alta poza la magazine nu ma pricep pentru ca nu sunt din oradea. Sper sa gasesti ceva.Eu ti-as propune totus sa cumperi ceva care sa-ti placa tie colegele tale o sa se sature sa poarte si genti si in plus gentile acelea ..nu de fiecaredata le porti asorta cu tinuta.Succes! Funda?