| fetitzata69 a întrebat:

Sunt pe stop imi enervez mereu iubitul, sunt foarte nervoasa si nu-mi pot controla nervii. Ce este de facut? DAU fundita HELP

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Actul sexul protejat cu prezervativ, daca este intretinut in timpul zilelor de sangerare menstruala, in foarte multe cazuri poate fi foarte benefic fiindca de obicei sunt produsi hormonii ''iubirii'' (serotonina, endorfina, oxitocina, etc,) care au rolul de a induce o stare de placere, de destindere si satisfactie maxima. Trebuie incercat. Succes. Bafta. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Faceți sex.

| AnastasiaSt a răspuns:

Trebuie să ți controlezi nervii daca nu vrei sa l pierzi.