| hanna1984 a întrebat:

Sunt plecată undeva cu colegii și ei nu mă prea bagă in seama, eu cam urăsc sa stau singura ignorata ce pot face sa mă simt mai bine, am și început sa plâng pentru ca sunt mai sensibilă, ce pot face sa mă simt mai bine singura?

1 răspuns:
| FrateleRobert a răspuns:

Iti inteleg problema, si eu patesc la fel ca tine. Sub nici o forma nu-ti recomand sa stai singura. Incearca sa-i intrebi de ce nu iti acorda si tie atentie si te lasa "cu ochii in soare" spre exemplu. Caci sigur au un motiv, daca nu vor sa-ti raspunda incearca sa insisti, nu te da batuta, caci daca nu o vei face acum vor fi sanse sa-ti pierzi acei prieteni.