Întrebare recomandată | Bellis a întrebat:

Sunt studenta la Universitatea din București si stau la căminul Grozavesti. Pot rămâne cazata aici si pe perioada verii? Please!

9 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Din cate stiu se face cerere la administratie si se duce o copie dupa contractul de munca sau adeverinta eliberata de angajator. Trebuie totusi sa te interesezi la administratia caminului.

| Bellis explică (pentru sweetys):

Mulțumesc pentru răspuns! Eu nu am un loc de munca. Care e legătura? Intenționam ca pe perioada verii sa imi gasesc una...

| sweetys a răspuns (pentru Bellis):

Cel mai bine e sa vorbesti la administratie fiindca de ei depind totul.

| Bellis explică (pentru sweetys):

Okay.

| Violleta2022 a răspuns:

De obicei, caminele sunt inchise pe perioada vacantei mari, dar trebuei vorbit cu adminsitratorul oricum, poate nu se mai inchid acum.

| Stropdeploaie a răspuns:

Daca te mariti cu mine ai cazare gratis... happy

| andrabella a răspuns:

Eu stiu ca se poate doar trebuie sa faci o cerere la administrație

Răspuns utilizator avertizat