| Damii a întrebat:

Buna!
Sunt suparata in cauza prietenei mele care m-a suparat foarte tare si as vrea sa va intreb care din voi imi da niste statusuri cu care pot sa ii fac in ciuda?

2 răspunsuri:
| Linda100 a răspuns:

Buna pai simplu. Scrii la status un nume inventat de tine si zici ceva ca si cum ati merge indeva. de ex : Andreea, ce fain a fost azi:X sau Mihalea, Hai te astept la mine, vn-o mai repede.(vezi tu ce mai scrii) Daca prietea mea mi-ar face asa as muri de ciuda! eu i-am facut asa ei, si fierbea de nervitongue

| aandreea98 a răspuns:

Paii. "Putine prietenii ar rezista daca am stii ce se vorbeste pe la spatele nostru ". " Ai pierdut, un diamant, in timp ce tu colectionai pietricele oh go on " " My best friend buzz ( Anca ). "