| Monobrow a întrebat:

BUna. Te-ai gandit vreodata ca ai fi putut fi negru? Sau negresa!? Nu-i asa ca e infricosator :s

14 răspunsuri:
| ceco a răspuns:

Nu e înfricoşător de loc... oamenii nu sunt caracterizaţi de culoarea pielii

| AFR81 a răspuns:

Nu m'ar deranja decat faptul ca,pe strada mi'ar striga toti "cioara,maimuta" si ar arunca,probabil cu banane in mine.Aa da,si ar zice "cred ca,cata p**a are negrul ala".In rest,nu m'ar deranja, mai ales ca, despre negrii au conditia fizica foarte buna.

| ioanaioana a răspuns:

E ciudat sa fi negru cand traiesti in Romania dar dupa parerea mea daca ai trai in alte tari si ai fi negru nu ar fi asa infricosator

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Buna`!`De ce sa fie infricosator? In africa sau in unele tari exista numai negri.Gandeste`te ca sunt si ei oameni cu aceleasi drepturi ca noi albii, doar ca au culoarea pielii diferita. Unii fac discriminare dar nu inteleg de ce? Ce conteaza daca e alb sau negru? Sau eventual movstraight facee tot om si nu trebuie judecat dupa aparente ci dupa caracter...

| BellaRagazza007 a răspuns:

Infricosator?

Am un prieten negru, se numeste Aloun, si sincer? II place de el, Si mie imi place de el, este simpatic, amuzant, si ce daca este negru?

Persoana (caracteru) conteaza, nu Aspectu fizic.

pupicii:X

| bdn23 a răspuns:

Pentru mine absolut, 100% nu e infricosator. Chiar imi doresc sa fiu, un pic mai negru decat sunt. Nu e infricosator chiar, deloc.

| trifescugabriela a răspuns:

Intr-un fel cam da!

| Some0ne a răspuns:

Dc sa fie infricosator?
mi se pare ca esti rasist si ai o problema cu culoarea pielii!
ori negru, ori alb suntem toti oameni...

| Inkheart a răspuns:

Nu, nu e infricosator. Si da, mi-am imaginat.

| Inkheart a răspuns:

Cine ii discrimineaza, probabil ii invidiaza. Bine, sunt niste exceptii, nu dau exemple ca ma faceti rasist.

| Adrian100 a răspuns:

Putin de tot. Mitso avatar =D

| Gabonne1982 a răspuns:

Asa gandeau si cei din Ku Klux Klan in America la sfarsitul secolului 19 si n-au ajuns nicaieri

| Radu1 a răspuns:

De ce ar fi?

| dany_7836 a răspuns:

Eu nu vad nimic infricosator in asta.vad doar faptul ca tu esti un rasist venit din sec 18-19