| Amaliapopaaaaa a întrebat:

Știe cineva dacă intru la mate info intensiv in Bratianu cu media 9, 78? Pitesti.

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Comunitatea TPU este una oarecum mare, dar asta nu inseamna ca cineva fix din Bratineanu Pitesti sa fie si aici si sa stie. Intreaba pe cineva de la acel profil care a fost media de intrare, sigur stiu mai bine decat noi. Dar la o medie asa mare, ma astept sa intrii oriunde.

| Osneros a răspuns:

Greu e sa cauti pe site-ul lor mediile din anii precedenti?

| Amaliapopaaaaa explică (pentru Osneros):

Am căutat și nu scrie profilul mate info intensiv, deși exista.

| Osneros a răspuns (pentru Amaliapopaaaaa):

Cred ca intensiv si neintensiv sunt de fapt aceeasi clasa si ca orele de informatica pentru intensiv sunt optionale.

| iMihai98 a răspuns:

Pana la urma ai intrat? laughing)))))