| Libelula45 a întrebat:

Știe cineva dacă mai pot renunța la o facultate din moment ce am confirmat locul? Aș vrea să mă inscriu la alta in toamnă si nu știu dacă mai pot renunța la prima.M-ar ajuta mult un răspuns pentru că sunt foarte derutată, mersi!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu ai de ce sa nu poți. De putut poți renunța oricând la facultate dar cred ca ai vrut sa intrebi dacă vor fi probleme. Stai liniștita, s-ar putea ca doamnele de la secretariat sa încerce sa te convinge sa nu renunți, dar tu ai dreptul sa faci ce vrei, ei trebuie sa îți dea dosarul.