| ÐianaOnlyMusic a întrebat:

Buna toata lumea!
Daca este cineva care joaca The Sims...imi puteti spune pe care il jucati sau pe care sa il descarc confused
(vreau sa stiu daca jucati Sims 1, 2, 3)winking
va pupacesckissbig grin
(scuzati categoria!)

Răspuns Câştigător
| Patricia a răspuns:

Am jucat si 1 si 2 si 3. E o diferenta foarte mare intre 1 si 2.Intre 2 si 3 nu prea. 3 e mai complex, poti sa te plimbi prin oras, oriune, pe plaja, prin munti nu numai in niste spatii pentru mancare haine...etc ca in 2.In 2 mai mult stai pe acasa, dar poti sa mergi prin niste spatii de cumparaturi...sau daca vrei poti sa mergi in vacante daca ai Sims 2 Bon Voyage, la sims 2 poti sa-ti iei mai multe "parti":Sesons, Glamour life, Pets, etc, o gramada, sunt cam in jur de 15. Sims 1 e prea vechi si prea simplu, nu poti sa faci mai nimic nimic.
Eu ti-l recomand pe 3, o sa apara si alte "parti", momentan au aparut 4winking (fundita?)

1 răspuns:
| Kamitszu a răspuns:

Si eu le-am jucat pe toate. Sims 3 e cel mai misto. Eu imi descarc acum The Sims 3 Ambitions happy