| girl95 a întrebat:

Tocmai am facut un filmulet.si as vrea sa stiu parerea voasta despre el.http://www.youtube.com/watch?v=5XBLrmqeaQw ...Astept comentarii:D

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Nu am cont pe youtube
da...sincer aproape nici nu am clipit in cele 7:40 minute. Mi-a placut inceputul. E legat de destin
Prea frumos tot.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Waw!
intr-adevar superba love struck
m-am uitat la tot video-ul!
iubirea asta... ce face din om!

| RockLover94 a răspuns:

Foarte frumos filmuletul, felicitari!

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Frumy. aveam un nod in gat sa nu plang :-d :-(( asta e daca-s prea sensibila; P

| eugenl a răspuns:

Tragic

| Ela2000_9806 a răspuns:

Am inceput sa plang:E minunat,Superb

Eu nu am pretuit momentele cu iubitul meu atat de mult, iar acum cand nu le mai am imi vine sa urlu de durere, de tristete

Repet Minunat grandioS