| Anonim134 a întrebat:

tocmai m`am despartit de prietenul meu si vreau sa`mi inec amarul in carti... ce carte imi recomandati sa citesc [preferabil una trista...cu o poveste de dragoste cu final tragic]
funda

Răspuns Câştigător
| XxAngelxX_9810 a răspuns:

,,Invitatie la vals" de Mihail Drumes:X:X:X... sper sa iti placa mie mi-a placut mult...

10 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Buna,
Ce mod...foarte bun, zic eu.hee hee
O carte trista, care e si cartea mea preferata, e "Sotia calatorului in timp" de Audrey Niffenegger. E superba, merita citita!
Lectura placuta si zi faina!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Dama cu camelii =alexandru dumas este interesanta cartea.sau ca sa poti intelege putin viata iti recomand atacul psi -ovidiu dragos argesanu.mi se pare o carte super nu are nimic de vazut cu dragostea dar iti explica lucruri care sa intelegi de ce s-a intamplat asta. funda?

| PeStraziGoale a răspuns:

Romeo si Julieta

| PeStraziGoale a răspuns:

Romeo si julieta

| natalyia a răspuns:

O carte frumoasa e : laleaua neagra.

| Mary_5158 a răspuns:

Da,si mie mi-a placut ''invitatia la dans'' e cam ceia ce cauti

| Nirvanista a răspuns:

Citeste Straina -Terry Lawrence]\sau mai bine uitate la o drama.
da iti spun din experienta prorpeie ca dupa o despartire e mai bine sa incerci sa uiti[chiar daca tise pare greu.dar asa e cel mai bine.iesi cu prietenele fa ce'ti place si incearca sa uitwinking

| XxAngelxX_9810 a răspuns:

,,Invitatie la vals" de Mihail Drumes:X:X:Xsper sa iti placa mie mia placut,succes sunt sigura ca o sa treci peste...

| XxAngelxX_9810 a răspuns:

,,Invitatie la vals" de Mihail Drumes:X:X:Xsper sa iti placa mie mi-a placut, succes sunt sigura ca o sa treci peste...

| KoKolino_2736 a răspuns:

Buna.eu iti propun sa citesti statusuri de tristete si te v-a linisti bine inteles ca poti citi si o carte dar nu te linisteste.Mai bine citeste statusuri iti voi da eu un site care poti citi.http://simplulgand.wordpress.com/......ratate/... si te uiti si ce zic ceilalti. te v-a linistii. Funda?