| Inimadeinima a întrebat:

Buna,tot aud aud acele vorbe de la baietii "corupere de minori" adica, sa zicem ca o fata de 13 ani sta cu un baiat de 18 ani si chiar daca nu au contact sexual poate intra la corupere de minori?

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In cazul asta, nu se considera corupere de minori, dar oricum, nu mi se pare foarte in regula o astfel de relatie (ma refer la diferenta de varsta aici).

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Nu, nu intri la corupere de minori.
Numai bine!

| DeadlyRose a răspuns:

Corupere e aia cand un baiat manipuleaza o fata. asa e corupere. daca stai cu un baiat. fara sa faci sex. nu poti intra la corupere