| ralucuta_9259 a întrebat:

tot primesc mesaj de la 333, fara sa fac nimic, cu textul "ne pare rau, dar nu ai suficient credit pentru ...bla bla bla" cum sa fac sa nu mai primesc acest mesaj, pentru ca ma enerveaza ca il primesc mereu dupa ce blochez telefonul si nu e doar un mesaj, imi trimite cate 7 oata!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea telefoanelor au o aplicație în care scrii un număr, după care acel număr nu îți va mai trimite mesaje sau te va suna. Efectiv, blochezi acel număr. Caută să vezi dacă o ai.

| TizZu15 a răspuns:

Ori ai net-ul pornit si nu ai credit, ori ai o aplicatie ceva care incearca sa-ti manance tot creditul.