| dostoievski a întrebat:

Buna TotiPentruUnu! Am si eu o intrebare: Ieri ma jucam Counter-Strike si nu stiu ce mi-a venit si am schimbat rezolutia la ultima rezolutie.Cand am intrat mi se misca ecranul di-colo-n-colo si nu vedeam nici meniul jocului.L-am reinstalat si la fel..Am luat al Counter-Strike si tot asa! Ma puteti ajuta?
Cel mai bun raspuns primeste funawinking

1 răspuns:
| SMaricel a răspuns:

Rezolutia se schimba cand joci cs sau asa si cand e normal
Incearca sa intri in counter strike si dai rezolutia cum era sau daca nu seteaza rezolutia monitorului:ori prin butoanele de jos de la monitor sau dand click stanga-propritati-si reglezi rezolutia