| Saya_1767 a întrebat:

Totul a inceput acum vreothinking aproximativ 3 saptamani cand am inceput sa am dureri abdominale si de picioare.Saptamana trecuta, luni noaptea am vomitat de cel putin 10 ori, febra si diharee.Am ajuns la spital la perfuzii pentru rehidratare.
Nici acum nu ma simt mai bine.Toata saptamana am avut dureri de burta in partea dreapta a burtii sub coasta.

Am facut acum 2 saptamani analize de sange.Totul a iesit bine, ca sa aflu saptamana trecuta ca nu mi-au facut analizele de hepatita A.

Se poate sa am hepatita?

P.S.Scuze categoria dar nu mai gasesc categoria de sanatatelaughing

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu prea pare hepatita. Mai degraba o enterocolita sau o toxiinfectie alimentara. Hepatita cu diaree si fara icter eu n-am prea vazut.

| Saya_1767 explică:

Aaa si diareea era galbena.

Scuze daca sunt scarboasa dar vreau sa aflu ce naiba se intamplahappy

| Andruta a răspuns:

S.ar putea sa ai apendiciDA. e o operatie usoarawinkingeu am facut`o la 4 ani

Răspuns utilizator avertizat