| Deeea2003 a întrebat:

ma simt de la un timp foarte rău, cand plâng ma închid în mine si am gânduri sinucigase.Am si anxietate ridicată?

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Iti recomand cu caldura sa mergi la un psiholog.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îți este frică, ai.

| Deeea2003 explică (pentru sadrian46):

Asta simt si gen ma comport foarte ciudat IN public îmi bate inima sa pplec din locul ala

| Deeea2003 explică (pentru Ronnix):

Am avut de mica psihologi si niciunul nu si a mai bătut capu cu mine dupa cateva sedinte nu ai mai venit

| Deeea2003 explică:

Mie foarte greu si simt ca nimic nu ma mai ajută numai gandesc deloc coerent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei să vorbim? happy Sunt aici.

| Bluu1999 a răspuns:

Bună! Îți recomand să vorbești cu părinți și familia în general. Sunt foarte mulți psihologi, cel mai recomandat ar fi sa mai încerci să găsești unul bun care sa te ajute.

| Deeea2003 explică (pentru Bluu1999):

N am părinți si am doua prietene care nu prea cred ca ma pot ajuta cu ceva.

| Anonim1225 a răspuns:

Daca ai nevoie sa vorbesti cu cineva, eu sunt aici pentru tine doar spune-mi unde ai vrea sa vorbim.
Eu te înțeleg.

| Deeea2003 explică (pentru Anonim1225):

Ok