| didixsmile a întrebat:

A fost cineva in Coreea de Sud? As vrea si eu sa merg cu familia si vreau sa stiu ce sa vizitez cum sunt oamenii si multe alte lucruri lasa-ti id-ul vostru daca puteti sa ma ajutati :* multumesc

2 răspunsuri:
| sebydoda a răspuns:

Eu unul nu am fost in coreea dar o indragesc te poti uita la serialele coreene de pe tvr acolo o sa inveti foarte multe despre istoria ei si vei sti si ce sa vizitezi happy

| didixsmile explică (pentru sebydoda):

Ma uit deja la filme coreene si iubesc kpop-ul dar am vrut sa aflu mai multe lucruri de la ''cunoscatori'' laughing