| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.A fost cineva la hotelul,, Dolphin"-Bulgaria; Zona- Constantin si Elena.Ce parere aveti? Multumesc anticipat happywinking

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista termen de comparatie intre un sejur petrecut pe malul Marii Adriatice in Croatia sau Muntenegru si in amarata de Bulgaria. Punct.

| Dumitrescu_Andreea_2000 a răspuns:

Da, e foarte frumos, merita sa te duci. Nu am absolut nimic de reclamat la el.

| Beowolf23 a răspuns:

Deci de sub pat iesea un miros de hoit iar in zona aceea sunt multi violatori. mai ceva ca in Vaslui.

| Rozzovela a răspuns (pentru Beowolf23):

Tu in ce an ai fost? mulumesc, dar cum aratau camerele, micarea, baia?