| oana_9912 a întrebat:

Buna TPU... a mai cumparat careva bilete de avion dp site-ul http://www.esky.ro/? ar fi pentru prima oara cand imi iau dp net. funda

2 răspunsuri:
| Remus13 a răspuns:

Nu-ti mai cumpara bilete de avion de pe net. cumparati-le de la aeroport, deoarece de pe internet iti cere numarul cardului, iar acel site poate fi o frauda, sa-ti ia numarul cardului si ei sa cumpere ce doresc online cu ajutorul numarului de card... daca nu e un site recomandant, iti recomand sa nu mai folosesti acel site. bafta

| andreeagicu a răspuns:

Eu am luat de la www.esky.ro și m-au ajutat. Daca iti iei de la aeroport sunt mai scumpe, asa daca iti faci rezervarea din timp sigur o sa scutesti niste bani.