| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, ați văzut că ne pune online până la anul in ianuarie? Si semestrul 1 se închide în ianuarie pe 14 nu îmi place online...

10 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Sincer, eu mă bucur. Clasa mea e o clasă problemă, profesoarele se plâng zilnic de noi (până și doamna profesoară de istorie, care în on-line nu știa cum să ne mai laude) și în on-line a fost mereu liniște. Sigur, pentru unii e un avantaj iar pentru alții un dezavantaj, dar pentru mine, personal, e un avantaj. Ție de ce nu-ți place on-line-ul?

| Byb2001 explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

Nu prea îmi place online nu exista interacțiune socializare nu se învață mai deloc iar avantajele note mai mari

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru Byb2001):

Dacă vrei (și ai profesori dispuși să te ajute) poți învăța în orice condiții, on-line sau fizic. Dacă alții nu învață în on-line nu-i nimic, de obicei ăia nu învățau nici fizic.

| blairelovesmusic a răspuns:

Da, e naşpa.

| Gabryel85 a răspuns:

Eu chiar nu pricep ce nu vă place la online. Că nu mai puteți face toate nebuniile la școală? big grin

| emilllyya a răspuns:

S-a zis oficial ca tot semestrul va fi in online? (intreb fiindca eu nu am auzit sincer)

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru emilllyya):

A anunțat Cîmpeanu.

| emilllyya a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

Oh. Nu stiam, multumesc!

| Cristinacrissstoica11 a răspuns (pentru emilllyya):

Și clasele de a 8 A vor intra online?
Când s-a anuntat la TV? eu nu am văzut nimic?