| briquette a întrebat:

Abonamentul meu de telefon se expira in Dcembrie. Intrebarea mea este:
Pot sa mi-l prelungesc mai devreme? Adica pe acum...
sau trebuie sa astept pana se expira?

3 răspunsuri:
| briquette explică:

Decembrie*
expire *

| NathanielDagger a răspuns:

Prelungeste-l acum. Daca astepti pana iti expira va trebui sa te reabonezi si vei pierde diferite avantaje.

| briquette explică (pentru NathanielDagger):

Nu-i adevaratthinking ar fi a2a oara cand il prelungesc, iar anul trecut am asteptat sa se expire si n-am avut nimic de pierdut, doar ca eu am nevoie de un telefon nou, si cel pe care il vreau eu este la abonament sau prelungire de abonament si nu stiu daca se poate face prelungirea mai devreme