| CristinaTa a întrebat:

Buna TPU aceasta intrebare este pentru fete o prietena mi-a spus azi la scola ca are niste probleme o manca de cateva zile vaginul si nu stie ce sa faca e ceva grav?
Dau fundalove struck

1 răspuns:
| HeiwaaSmilee a răspuns:

Okay. amm. Presupun ca e exclusa faza cu spalatul asa ca laughing Poate are vreo alergie la ceva :\ Ar trebui sa vorbeasca cu mama ei (deci asta nu ar legatura cu tine pentru ca tu nu ai cu ce sa o ajuti) si poate sa ii dea o crema sau ceva in caz ca este vorba de asta. De asemenea poate cauta pe net cauza problemei. Totusi nu inteleg de ce tiar spune tie asta dar in fine. Sper ca te-am ajutat. xP