| Mihai_7409 a întrebat:

Buna TPU
Acum 1 ora mi-a venit pisica acasa cu ochiul umflat si acea piele de protectie pe jumate din ochi
nu al mai poate anchide si mie teama sa nu fie spart ochiul va rog dati-mi un sfat cu ce as puteao face pana maine ce merg cu ea la veterinar dau funda

3 răspunsuri:
| Bianca_6401 a răspuns:

Stai cu ea, Da-i manacrea ei preferata tine-o in casa
Imi pare foarte rau sad
Sa imi dai un mesaj ce ti-a spus medicul si daca totul e in regula sad

| Ciocolătzică a răspuns:

Mergi repede la veterinar poate sa si moara din aceasta cauza poate a intrat cu ochiul in ceva cine stie dar e foarte grav!

| Ionut1998_4838 a răspuns:

Du-te urgent la medic, s-ar putea sa moara! Sa mai scrii pe aici daca a murit sau nu, sau cum se simte!