| mary007 a întrebat:

Acum 2 luni și jumătate am început un tratament cu roaccutane,suferind de acnee vulgară. Acneea mi-a trecut complet,încă din prima luna de tratament, dar ceea ce ma sâcâie acum sunt urmele lăsate în urma coșurilor.Menționez că mai am de urmat încă 3 luni de tratament. Oare până la sfârșitul tratamentului vor trece aceste urme?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,vor trece. Poti incera Zynerit sau alte medicamente.

| mary007 explică:

Zynerit am încercat înainte de a începe tratamentul cu roaccutane, nu m-a ajutat cu nimic. Sper că pe măsură ce voi înainta tratamenul să treacă și urmele și să u mai fiu nevoită să le tratez cu altceva.