| SpeșălGirl a întrebat:

Acum 3 luni am fost cu un baiat impreuna,nu am stat mult, doar 10 zile dintre care m-a inselat 5.Cand am aflat pur si simplu nu l-am mai bagat in seama pentru ca nu ma atasasem asa mult de el incat sa fiu foarte trista.Acum s-a intors la mine si ma implora sa ma intorc la el, ca a fost un prost si ca nu o sa se lase oana nu voi fi a lui.A zis ca ii pare nespus de rau si in fiecare zi ma suna sau imi da mesaje si ma roaga sa ne intalnim insa eu il refuz.Credeti ca ar mai merita o sansa?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu cred ca ar merita vreo sansa, omul nu se schimba nici de dragul tau si nici promitand, o va face din noua cu prima ocazie cand il slabesti din nou.
Cauta-ti altul, unul sincer si cuminte!

| OldSoul a răspuns:

Daca a inselat odata, o sa o faca si a-2-a oara, in cel mai bun caz doar "victima" se schimb.
Plus ca daca te-a inselat in primele 10 zile cand nu va cunosteati ce te face sa crezi ca nu o sa te mai insele in viitor, dupa ce se va plicitisi deja de tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu i-a mers cu aia si te vrea iar drept rezerva pana mai gaseste una. Poate ca ti se pare amuzanta toata atentia dar mai bine ii dai block si nu te mai complici cu el. De maritat si facut 5 plozi cu el nu o sa faci, lectia ti-ai luat-o si sper ca ai si invatat-o asa ca lasa-l sa se duca, n-ai nevoie sa te implici in asa ceva si sa stai cu indoiala. Sa te stresezi, sa faci riduri, sa-ti cada parul, sa faci cuperoza de la nervi si alte minuni. Nu s-au terminat baietii. laughing

| Xelon a răspuns:

Eu sunt un adept pentru sansa a doua pentru ca eu insumi am patit-o si m-am bucurat sa primesc o noua sansa dar poate nu am intles eu bine, el din 10 zile te-a inselat 5?

| SpeșălGirl explică (pentru Xelon):

Da,cand am facut 10 zile m-am intalnit cu cealalta iubita a lui pe centrul vechi si l-am prins amandoua.Insa el a continuat relartia cu ea.

| Xelon a răspuns (pentru SpeșălGirl):

Deja asta e altceva, daca te-ar fi înșelat odata beat era una dar faptul ca umbla cu 2 deodată este de neiertat părere mea si iti mai zic ceva faptul ca se milogește este lipsa de maturitate, putea sa te cheme la un suc si sa iti spună frumos ca ii pare rau si ca ar vrea sa o luați de la capăt, nu sa iti trimită 100 de mesaje pe zi, eu zic sa ii explici ca nu mai vrei nimic cu el si daca nu înțelege cu frumosu ii dai block.

| GreenVoid a răspuns:

S a terminat **** pe pamant si nu stiu eu? Spusesei ca nu te ai atasat deci care i scopu?

| TheCat243 a răspuns:

Procedezi foarte bine. Daca te-a inselat prima oara ce l-ar opri s-o faca a doua ora.In iubire ai doar o sansa daca o ratezi o pierzi pentru totdeauna. Daca-l cunosti foarte bine iti vei da seama daca minte sau nu, dar daca nu sincer nu as avea incredere in el.
Ok asta e parerea mea tu poti sa-ti urmezi inima si sa faci ce vrei
, dar gandeste inainte de a actiona happy