| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, acum cateva saptamani m-am taiat pe maini nu mult doar cateva, dar au ramas cicatrici, ce sa fac cand va veni vara si o sa stau in tricou sa nu se mai vada? Mi-e sa nu ma intrebe parintii sau colegii profesorii, sa stau sa le dau cu fond de ten ca vara trecuta?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"m-am taiat pe maini...le dau cu fond de ten ca vara trecuta?"

cea mai ințeleaptă soluție

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să le lași așa, ca urme ale istoriei tale. Să nu îți fie rușine de tine.

| DonEduardo a răspuns:

Lasa-le asa.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

De ce te faci sa suferi singura? Mie unul îmi pasa de tine. sa nu mai o faci
Vrei ceva sa te liniștească? Citește Biblia, noul testament din Matei