| EuD a întrebat:

Buna TPU.Acum cateva zile am fost cu 2 prietene in parc iar dupa ceva timp a mai venit un baiat.Una dintre pr mele i-a aratat niste mesaje in care eu si eu coleg de scoala vorbisem si acum fratele acestuia nu ma lasa in pace ma calca pe nervi.Ce sa fac sa termine odata cu asta?

-Ce-l mai sincer mesaj primeste funda

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ii place sa te necajeasca, ignora-l

4 răspunsuri:
| iusy98 a răspuns:

Traiesti o adevarata drama big grin rolling on the floor

| EuD explică (pentru iusy98):

Mersi de ajutorrrrlaughing) rolling on the floor

| Alexandru_Vasiu_1997 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el! sa iesiti la un suc! si poate incepi sa-l placi si u! dar daca nu il placi spuinei c tie nu iti place de el asa cum lui ii place de tine! dar nu-i ii spune direct! incearca sa nu-l ranesti!

| Antonyka2 a răspuns:

Hai frate laughing vorbeste cu el, asta este, acum. gandeste-te putin, ca poate te place sau doar vrea sa te enerveze. incearca sa il cunosti, sau... daca are prietena, baiatul respectiv, as zice sa il ignori happy.