| CosminBoss22 a întrebat:

Buna TPU,acum cateva zile am intrat pe Facebook sa mai vad postari si altele ale prietenilor mei vechi si de atunci ma tot gandesc, ma gandesc ca toti par mai batrani si mai impliniti si eu sunt singurul care a ramas ca un copil, care gandeste ca un copil si multe altele, cum as putea sa ma maturizez psihic mai repede? Deoarece nu vreau sa raman mereu cu aceasta gandire de copil

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Bucura-te de viata si cand nu te astepti o sa apara ce e pus deoparte si pentru tine si cand ai timp, roaga-te.

| 1997onur a răspuns:

Nu ești copil.