| AndreeaAndreea2000 a întrebat:

Acum cateva zile ma plimbam in centru cu o prietena.Cand m-am uitat in spate venea spremine un baiat frumos, frumos♥Am facut cunostinta si m-a intrebat daca nu vin in parc sa mai vorbim si i-am zis Bine.Eu atunci nici nu stiam ce-i cu mine.Am ajuns in parc,-am pus pe o banca s-a pus langa mine si am inceput sa vorbim.La un moment dat m-a luat in brate m-am uitat la el si a vrut sa ma pupe..am intros repede capul,m-am ridicat si i-a dat o palma, A inceput sa rada s-a ridicat m-a luat din nou in brate...I-am zis sa ma lase jos iar el mi-a spus ca daca il pup pe buze ma lasa jos.i-AM zis ca nuuu si el mi-a zis pai nu te las l-am pupat pe frunte si el mi-a zis worriedCUMPETEE BUZELE SUN MAI JOS! Pana la urma l-am pupat pe obraz si m-a dat jos.Voi ce credeti ma place? E CEL MAI POPULAR BAIAT DE PE ACOLO

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Probleme existentiale... "Oare trebuia sa sarut un tip dupa ce m-a luat odata in brate in parc?". In ziua de azi, va lasati prea usor, fetelor! Daca tu crezi ca vazand doar aspectul tau (ca ma indoiesc ca sunteti best friends si stiti totul unul despre altul) poate fi un amor adevarat inseamna ca nici tu nu esti cea mai matura in gandire. Cu siguranta amandoi sunteti la o varsta la care incercati sa traiti cat mai multe experiente si atat. Iubirea e cu totul altceva. E un sentiment pur, care apare in timp. Nu ca e el cel mai frumos si popular si v-ati intalnit O DATA. Dupa acea descriere el e un fustangiu care umbla cu oricine ii iese in cale si nu adopta relatii serioase. Asemenea oameni te fac doar sa suferi. Evident, as putea scrie romane, tu tot dupa impulsul cel dintai te vei ghida. Dar imi doresc din suflet sa nu am ocazia sa iti spun -"Ti-am zis eu". Mult noroc. Poate maine mai intalnesti un asemenea baiat....ca unul de calitate nu apare in orice colt de strada luandu-te brusc in brate aproape ca un hartuitor sau un simplu disperat.

7 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

E foarte bine ce ai facut, el nu te place, daca te placea nu insista sa te sarute dupa ce a vazut ca tu nu vrei..nu te lasa asa usor, trebuie sa ai demnitate! Acesta probabil a facut un pariu cu prietenii lui sau e doar o distractie pentru el..cauta baieti care sa vrea o relatie serioasa, nu chestii copilaresti! Iti recomand sa nu pastrezi legatura cu astfel de baieti, cauta unul serios si care sa te respecte.

| T0T a răspuns:

Păi dacă tu îl placi așa mult de ce nu l-ai pupat? Nu înțeleg.
Și probabil te place sau poate vrea doar o distracție sau o aventură. Nu poți știi încă dacă chiar te place, asta se observă în timp.

| AndreeaAndreea2000 explică (pentru T0T):

Abia l-am cunoscut.Ma duc la el si-l pup.E prea banal!

| T0T a răspuns (pentru AndreeaAndreea2000):

Păi dacă abia l-ai cunoscut nu prea are cum să știe anumite lucruri despre tine și probabil te place doar ca fizic și ceva serios greu să iasă din asta, zic eu.

| doreal a răspuns:

Cum sa ii dai o palma? Pe bune...

Noua fetelor logic ca nu ne place sa fim palmuite, dar la randul nostru trebuie si noi sa nu palmuim baietii. Nu e frumos si nu e ok. L-ai intalnit o singura data si te-ai dus in bratele lui. Ti se pare bine?

Nu cred ca trebuie sa iti explic tot deoarece cred ca intrebarea e falsa. Fara suparare daca e adevarata, dar realizeaza putin ca viata nu este o carte sau un film unde baiatul popular va alege intotdeauna fata nepopulara si dupa aceea vor fi impreuna pana la adanci batraneti. Aia e in carte. In realitate nu se va intampla asa ceva. Baietii populari isi vor lua acele pitzi de care toate fetele "cuminti" va plangeti si intrebati mereu baietii de ce le aleg pe ele in loc de o fata modesta. -_-

| AndreeaAndreea2000 explică (pentru doreal):

,,Baietii populari isi vor lua acele pitzi de care toaate fetele``cuminti`` va plangeti si intrebati mereu baietii de ce le aleg pe ele in loc de o fata modesta.-_- `` Scumpete...aici gresesti pentru ca cunosc un baiat care e apreciat de toate fete si e foarte popular toti il cunosc.e impreuna cu o fata de 6-7 luni care e o fata retrasa, timida si cam saraca din punct de vedere financiar. Deci gresesti aici.

| doreal a răspuns (pentru AndreeaAndreea2000):

Bine. Poaaaaaate ca printr-o minune ala a ajuns cu aia dar neh, cam imposibil...
In fine, cred ca am deviat de la subiectu ala principal foarte mult. Intrebarea principala e : Daca (,) ca printr-o minune dumnezeiasca ala te placea de prima data (total strain, dedusa din intrebarea ta) de ce naiba l-ai palmui dupa ce te-a sarutat? Din moment ce ti-a placut laughing. Te crezi in telenovele? Bine ca ai scapat fara vreun sut in fund din partea lui sau sa fi injurata. Norocoaso!