| MaryMary_5164 a întrebat:

Acum ceva vreme am postat o poza cu pr mea pe fb si ei nu i`a pl si mi-a zis sa o sterg si eu i-am zis nu mrg ea intre tp mi-a denuntat poza cel putin asa mi-a zis ea.Eu am obs ca nu o mai am la pr si nu stiu cum sa o add din nou! Plss spuneti-mi cum sa o add iar!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu mai poti sa o adaugi la prieteni daca ea nu vrea asta! Cu forta nu poti! mai intai vorbeste cu ea si apoi o adaugi din nou la prieteni - bineinteles daca este si ea de acord! (un sfat:nu mai posta poze cu prietenii tai fara acordul lor!)
Bafta!

| MaryMary_5164 explică:

Si ea vrea