| sftb a întrebat:

acum un an am avut un vis urat si am avut un atac de panica. Acum am aceleasi senzatii si genul meu de persoana e panicoasa sa zic asa tremur si traspir si daca vorbesc cu o fata. Ce sa fac? Nici categoria nu o stiu, va rog dati-mi un sfat funda + vot

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acum un an ai avut un vis urât, și tot la el te gândești? Te-ai trezit sau ești încă în starea de vis? Ca să te trezești, duș rece dimineața.
Cum tremuri și transpiri, când tremuri și transpiri?
Când vorbești cu o fată vorbește cu ea, dacă nu știi categoria asta, dacă vorbești cu ea, poate știe fata.

| Andreeush a răspuns:

Dacă ai atacuri de panică ar trebui să consulți un psiholog.