| Lorena789456 a întrebat:

Adesea nu port fuste / rochii vara deoarece mi s-a intamplat sa ma fluiere/ claxoneze baietii si atunci mi-a fost foarte jena. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| NobleHeart a răspuns:

Buna! Si eu aveam aceeasi problema, insa am trecut peste. Daca te claxoneaza/fluiera baietii, nu-i baga in seama, sa-si dea seama ca numai cu astea o sa ramana(fluierat/claxonat). Trebuie sa inveti sa fii mandra de tine si de corpul tau si sa nu iti fie jena sa arati acest lucru si celorlalti.Insa desigur, asta nu inseamna ca trebuie sa-ti expui costumul Evei laughing, adica sa fie totusi o tinuta decenta.Lasand toate astea, daca nu te simti bine in fuste sau rochii, nu le purta.Fii intotdeauna cine vrei tu sa fii si poarta ce vrei si cu ce te simti bine/confortabil. Pupici. ^^

4 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Pai depinde si cat sunt de mini rochiile... daca ai o anumita decenta te incurajez sa mai porti, pana la urma urmei nu esti prima si ultima fata fluerata, simte-te bine in tinuta in care te regasesti.

| Nudamnume a răspuns:

Nu m-ar interesa asa ceva dar de ce te simti jenata? Adica te baga in seama pentru ca le-ai atras atentia.Fii mandra de asta.Si daca nu vrei atunci cauta ceva prin magazine, gen pantaloni mai scurti sa te simti bine in ei. Sper ca te-am ajutat!

| roxyyoyo a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa nu iti pese. Fii optimista! big grin