| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, alaltaieri instructorul zicea ca mai avem 2 ore ca am ajuns la a 15 a ora si terminam si ca de abia astepta sa scape si ca il termin psihic si acum mi-a zis ca mai facem ore dupa ce i-am zis prin mesaj ca o sa fiu mai atenta si scuze ca il suparasem putin ca ma tot incurcam si cand imi zicea ce trebuia sa fac. Dar credeti ca a mai vrut sa faca ore din cauza ca i-am dat eu mesaj? Ca dupa ce i-am dat nu mi-a mai zis nimic ba chiar a fost mai calm

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

S-a mai obișnuit cu tine.

| Eireann a răspuns:

Si ce daca il termini psihic? Pe banii tai ( sau a parintilor tai) nu are voie sa se supere sau sa iti spuna ca vrea sacape.

| Ciprian09 a răspuns:

Mai sunt și nesimțiți unii, la mine acum 6 ani, a refuzat sa mi dea mașina la examenul final pe motiv ca el are ore în intervalul când aveam eu "orasul"! un prost în viata!

| k0k234234 a răspuns:

Da