| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Am 1, 55cm, 14 ani și fac sport zilnic acasă. Pot ajunge la înălțimea de 1, 76?

Răspuns Câştigător
| Steffeyy a răspuns:

Inaltimea nu poate fi modificata sau afectata in mod general. Sporturi ca basketball ul sau inotul ajuta din cate stiu, dar nu e sigur. Esti k asa cum esti tho happy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, sportul de acasa nu ajuta la stimularea hormonilor de crestere.
Ce feld e sport faci tu acasa?
Sarituri cu coarda, genoflexiuni, aerobic sau ce?
Ai nevoie sa practici un sport adevarat, precum: baschet, volei, inot sau handbal, care ti-ar stimula hormonii de crestere.

| aXy99 a răspuns:

Nu...are treaba sportul cu crescutul in inaltime.

| TheBigEcstaSY a răspuns:

Da,recomand baschetul