| marelesecret97 a întrebat:

Buna TPU ......am 1,63 cm si in jur de 58-59 kg ...sunt grasa sau doar mie mi se pare? cum pot sa slabesc si sa arat mult mai bine?

Răspuns Câştigător
| biosh97 a răspuns:

Kilogramele sunt doar niste numere. Mai bine te masori cu centimetrul happy
Poti avea 58 de kg de oase si muschi si sa fii foarte slaba, deoarece muschii ocupa mai putin spatiu decat grasimea, sunt mai densi.
Eu iti recomand sa incepi sa faci putin sport in fiecare zi happy Alergare, inot, etc. Eventual un program de abdomene sau genoflexiuni. Sunt atatea exercitii de facut pe youtube! Sunt sigura ca vei gasi unul pe placul tau.
Succes happy

5 răspunsuri:
| LittleMønster a răspuns:

La înălţimea ta ar trebui să ai 53 kg.Aleargă,fă sport, mănâncă sănatos şi vei slăbi.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu neapărat.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Neah,arăți bine,probabil ești putin dolfană.
Eu am 1, 63 cm și 52-53 de kilograme, de multe ori zic că sunt grasă. Dacă nu ești multumită de cum arăți, încercă să alergi în fiecare zi câte o oră sau două.