| Dariii13 a întrebat:

Am 11 ani si sunt in clasa a 5 a. Copiii de la scoala ma fac ciclop doar pentru ca am 49 kg.Ce sa fac? Nu mananc mult.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Esti in dezvoltare, e destul de normal sa fii ori mai slab ori mai grasut, te stabilizezi tu mai tarziu. Ai putea totusi face sport.

| Dariii13 explică (pentru Adry05):

Mersii,m-ai ajutat foarte mult.

| Adry05 a răspuns (pentru Dariii13):

Ma bucur, sanatate si numai bine!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ciclop inseamna sa ai un singur ochi. Nu are legatura cu greutatea ta. Spune-le ca sunt niste prosti.

| Andreeush a răspuns:

Colegii tăi știu măcar ce înseamnă ciclop?

| BunaZiuaMerio a răspuns:

O sa te inalti si nu o sa se mai observe.Incearca doar sa nu mai bei sucuri acidulate. Poate doar 1 data pe luna.Incearca sa faci sucuri de fructe daca ai mixer dinala.Si mananca la ore fixe

| Dariii13 explică (pentru BunaZiuaMerio):

Multumesc pentru sfat!

| DevilRock a răspuns:

Nu-i mai băga în seamă că îți pierzi timpul.