| Spanac a întrebat:

Am 12 ani ( am facut 12 ani luna trecuta ) 1.60 cm si 48 kg. As vrea sa ma inalt cat mai rapid crying Fac voley de aproape 1 an dar nu m-am inaltat deloc. As vrea sa imi spuneti si mie ce sport sau ce exercitii sa fac ca sa ma inalt urgent macar 5 cm pana anul viitor crying

Răspuns Câştigător
| sweet4ngel a răspuns:

Da... şi eu zic la fel 1.60 e suficient, dar parcă am auzit că înotul e bun

3 răspunsuri:
| ItsiBitsii a răspuns:

Pai. si eu am 14 ani. si am 1.73 big grin. dar fac volei de 5 ani! thinking nu te lasa de volei. e un sport frumos. si mna. poate pe viitor.o sa cresti!straight face

| xXMomo185 a răspuns:

Dar stai foarte bbine la 1.60 nu e nevoie de mai multsadwinking

| sweet4ngel a răspuns (pentru xXMomo185):

Şi eu sunt de aceeaşi părere da am înţeles că înotul e bun