| BabyBluuuu a întrebat:

Am 13 ani si imi place de un baiat. Si nu stiu daca ma place. El zice ca nu, dar se vede. Se uita in fiecare pauza la mine imi zambeste si ma enerveaza. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| eu4you a răspuns:

Eu zic sa ii spui sa te lamureasca odata! Ce sa te mai complici atat cu prietenul prietenei prietenului lui.Il prinzi tu intr-o zi si il intrebi:"Lamureste-ma odata! Ma placi? Da sau ba? Daca nu, nu e nici o suparare.Pur si simplu vreau sa stiu, ca sa nu imi mai fac sperante in van.Nu stii cat de chinuitor e pentru mine sa nu stiu! Tu spui una, dar gesturile tale sunt alta.De data asta vreau adevarul!"
Sper ca te-am ajutat.Nu iti cer nicio funda. Daca vrei sa imi dai bine, daca nu, iarasi bine. Poate exista cineva care nu raspunde decat pentru a primi funde.Eu nu vreau decat sa ajut.

2 răspunsuri:
| SupradozaDeDroguri a răspuns:

Ar trebui sa vorbiti mai mult, sa va atasati uunul de altul si sa il cunosti mai bine. SI ar fi o idee destul de buna sa vorbeasca un prieten de-al tau cu el sau ma rog.gasessti tu. Bafta!

| Allexanddrra a răspuns:

Presupun ca daca iti place de el ii cunosti si prieteni. Vorbeste cu un prieten de al tau si spune-i sa se duca sa vorbeasca cu prietena/prietenul lui cel mai bun si sa afle cate cava. Asta bineinteles fara sa spuna nimic despre tine.