| ansei a întrebat:

Am 14 ani si ma gandeam de ceva timp sa ma apuc de vlog. Nu sunt genul de copil cringe care habar n-are sa filmeze/editeze sau sa faca cat de cat un content de calitate. M-am gandit serios la asta dar nu prea sunt hotarata. Aveti ceva sfaturi?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu prea cred ca ai la 14 ani ce vlog sa faci sa fie relevant in vreun fel, mai asteapta

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, daca te-ai gandit, stii e vrei si esti capabila sa o faci, de ec mai vii sa ne interbi pe noi?
Nu cumva asta denota ca nu esti capabila, nu poti sa o faci, fiindca nu ai habar? Pentru ca, exact sa se interpreteaza ceea ce tocmai ai facut aici, cu aceasta postare.

| FaraNumePls a răspuns:

Incearca dar vezi ca e si faza cu articolul 13 sau nu stiu ce

| aimullah123 a răspuns:

Atat iti zic : Fa in viata tot ceea ce iti place ca sa fii fericit! Ma rog, cand am zis "tot" ma refeream la tot dar sa tii cont de politie si de moralitate. Am vrut sa fiu mai precis ca sa nu te apuci sa pui bombe prin vecini doar pentru ca iti place big grin
Deci:
Daca orice vrei sa faci fa-o pana iti iese. Cauta pe net primul video al fiecarui vlogger popular. Vei vedea ca la inceput toti au facut greseli
Deci bafta!

| BX3 a răspuns:

Pune mana si invata ca ai viitoru-n fata

| ansei explică (pentru BX3):

Nu inteleg ce legatura are comentariul tau cu intrebarea mea. A face vlog este un hobby, care doar prin foarte multa munca poate deveni un "job".

| BX3 a răspuns (pentru ansei):

Sa spui ca esti un copil de 14 ani care nu e cringe e ca si cum ai spune ca esti o fata de 20 de ani care e virgina chiar daca e adevarat nu cred ca o sa te creada cineva

| ansei explică (pentru BX3):

Andrei Gavril, de exemplu, e unul din cei mai populari vloggeri si are doar 15 ani. Ca sa nu mai zic de Iuliana Beregoi sau DIlinca care au exact aceeasi varsta ca mine

| ansei explică (pentru BX3):

Tu ce varsta ai ma rog?

| BX3 a răspuns (pentru ansei):

Am 10 ani