| Bughy_Bughy-Manu_1997 a întrebat:

Buna TPU am 14 ani si vreau sa ma apuc de sala care este parerea voastra si ce nutrimente imi recomandati dar fara sa ma ingrase Si sunt foarte inalt pentru varsta mea

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te apuca de nutriente alea iti lucreaza nuscii nu tii fac sa apara, daca vrei sa faci muschi fa flotari abdomene de apuci sa cari saci de ciment sau orice alt ceva care sa formeze muschii si de abia dupa aceea poti sa te apuci de proteine/nutriente.