| Tranquilaaaaaa a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa scap de >burtica:" Am 1.75 m inaltime si 59 kg daca va ajuta cu ceva.Imi puteti recomanda o dieta sau ceva?

Răspuns Câştigător
| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Sa nu te infometezi, pentru ca dupa devii anemica.happy Mananca, dar cu masura, evita panea, dulciurile, mananca fructe, legume proaspete, bea multa apa, nu cola sau alte alea, alearga mult, in principiu fa mult sport. si veii slabi. Bafta :*

5 răspunsuri:
| xtembix a răspuns:

Eu zic ca cel mai mult ajuta sportul, incearca sa faci cat mai multe abdomene. Pupici!

Răspuns utilizator avertizat
| Ceriik a răspuns:

Fa foamea, sau tine dieta Dukan. Alearga dimineata si urca scari!

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Buna, esti fata sau baiat?

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru Tranquilaaaaaa):

Sa nu te infometezi, pentru ca dupa devii anemica.happy Mananca, dar cu masura, evita panea, dulciurile, mananca fructe, legume proaspete, bea multa apa, nu cola sau alte alea, alearga mult, in principiu fa mult sport. si veii slabi. Bafta :*