| anneemariia a întrebat:

Buna tpu....am 16 ani si nu am deloc deloc sani.....in rest sunt destul de dezvoltata...am 1.70/1.75 m si in jur la 60 de kg....nu exista nici o solutie? Ma simt complexata de acest lucru....mai ales ca toate colegele mele ai un decolteu destul de frumos...

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ba da. o operatie de marire de sani dar costa. Nici sotia mea nu a a avut sani si dupa nastere a fost bine. Toate la timpul lor si dupa gena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o umila intrebare. Pentru ce iti trebuie sani la 16 ani? Vrei sa nasti si ti-e frica ca o sa-ti moara plodu' de foame?