| Danyelytha a întrebat:

Buna TPU

Am 17 ani(in mai fac 18) Inca mai am liceu asa ca. as dori sa ma angajez 4 ore. Imi puteti da informatii ca ce si unde ma pot angaja sau daca stiti un loc anume unde. Si ce trebuie sa ma angajez.

(Si daca stiti ceva informatii despre salariu)

Multumesc

1 răspuns:
| baddgirl a răspuns:

Hey
Te poti angaja ca distribuitor pliante, sau promoter in diferite magazine mari gen Crrefour, Kaufland, Cora...Ca salariu se plateste cam cu 7-8 lei pe ora.
O sa-ti las un id pe care sa-ll bagi in lista si sa zici ca il ai de la o cunostinta ceva:fisafrontline12.Aici gasesti ca promoter happy