| anonim_4396 a întrebat:

Am 20 de ani sunt la facultate. Stau foarte bine financiar sunt proiectant gaze naturale. Doar ca am o mica problema. Am o viata sexuală foarte activă cu 3 prietene si cand ma refer foarte activă cam de 4-5 ori pe saptamana. Dar in ultima vreme nu ma simt prea bine si le-am explicat si lor lucru asta. Doar ca mereu se roagă de mine ca se simt bine. Cine stie de ce nu ma simt asa bine adica ma simt obosit si cum as putea sa le explic sa inteleaga ca am nevoie de o pauză?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand Dumnezeu ai implinit 20 de ani, cand acum 11 luni, abia aveai 18 ani?
Si mai ia o pauza de la atata masturbare, ca te lasa memoria si ai inceput sa ai halucinatii!

| Emilian65 a răspuns:

Las-o mai usor acum la tinerete ca sa mai fii bun si la batranete.

| Donsavas a răspuns:

Pierzi prea multe vitamine si minerale de la mastur.bare si creierul tau începe să aiureze.

| ywar a răspuns:

In 2017 aveai 18 ani si in 2018 ai 20 de ani si esti proiectant de gaze. Ai mancat fasole?
Ia spune tu aici la mosu'... care-i presiunea gazului in magistralele de transport si ce autorizare iti trebuie pentru proiectare?
Am inteles, esti dorit de toate femeile, dar din pacate esti si putin cam supraponderal.
Filtreaza si tu din minciuni ca nu-i frumos sa minti si esti si in Postul Craciunului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adevarat ca sa **** tot ce prinzi, dar nici chiar asa. Vei ajunge la 40 ani si umbli cu viagra in buzunar.

| Rotazi a răspuns:

rolling on the floor si ele stiu una de alta?!
Strul si Itic erau prieteni de la gradinita. Isi povesteau tot. Cand au ajuns la varsta ta, au inceput sa se laude:
Strul: Mai Itic, eu am mai multe iubite pe toate le multumesc, rezist si de 12 ori pe noapte. Tu, cum stai cu viata sexuala?
Itic: Pai eu, doar de doua ori pe saptamana si sunt multumit.
Au trecut cativa ani, au terminat scolile si s-au despartit. Cand s-au reintalnit, salut, salut, ce mai faci, te-ai insurat? etc
Strul: dar cu problema aia, cum mai stai, ca tu erai mai slab. Si eu m-am inmuiat, acum doar o data pe noapte...
Itic: Eh, eu tot de doua ori pe noapte.
Si ca sa nu o mai lungesc, sar direct cu cei doi direct la 80 de ani.
Salut, salut, sanatos, sotia mai traieste, nepoti? etc
Strul: Ei, dar cu problema aia a noastra... Eu, deja nu mai pot de un timp. Tu, ai fost mai moale, cred ca de muuuuult timp ti-a murit.
Itic: Eh, eu tot de doua ori pe noapte...
Trage concluziile si ia o decizie! happy
E normal sa te simti obosit. Te storc bine fetele. Sau, cine stie, poate asta si urmaresc.

| eugeniu2020 a răspuns:

Buna minciuna, ai vrut sa te lauzi dar esti ridicol