| Randal a întrebat:

Buna TPU am abonament la digi de vreo 2 luni, mi l-am facut pe numarul de orange.Stiu ca daca mergi la ei si le cer sa ved lista apelurilor mi-o pot arata chiar de am sters toate apelurile din telefon. Vreau sa stiu daca pot face asta si cu mesajele? adica pot vedea cui am trimis mesaj?

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Da, se vad si mesajele in lista detailata. Nu e nevoie sa mergi la ei, trebuie sa intri doar pe digicare, aici: www.contulmeudigi.ro in caz ca nu ai cont poti sa iti faci unul.

| Randal explică (pentru mont):

Si pot sterge lista?

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Nu poti