| 1112 a întrebat:

Am abonament la Orange dar nu imi ajung mesajele! :)). are ceva daca imi activez o optiune pe http://www.orangeyoung.ro/ pe aceasta cartela afecteaza cu ceva abonamentul? se poate sa fac asta? si imi ia din optiune sau fac cost? :))

1 răspuns:
| Andreea_Deya_1998 a răspuns:

Sunt multe optiuni pe abonamentul Orange, eu de exemplu am lunar 1000 de minute si sms-uri si 200 MB, 25 mms si ink nu stiu ce cu 9 E, iti poti schimba optiunile doar ca atunci...eu eram "pantera" acum sunt la ab, fluturewinking oricum nu iti afecteaza cu nimic!happy o zi buna