| rezervatro a întrebat:

happy Am auzit ca exista o lege ca profesorul nu are voie sa treaca notele in catalog daca nimeni din clasa nu are peste 5. Este adevarat? Ma puteti ajuta? Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Din pacate nu exista o asa regula sad. Profesorul poate sa acorde elevilor ce nota vrea el, si nimeni nu poate sa il opreasca straight face.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu există aşa ceva în regulamentul şcolar.

| DiannaDia a răspuns:

Nu,cine ti-a spus minte!

| BandOfHorses a răspuns:

Nu este nicio lege, din cate stiu, profesorul poate sa faca ce doreste.

| Hieer a răspuns:

Nu este adevarat.happy...

| Dudyy a răspuns:

Nu exista o asemenea porcarie. Dimpotriva, profesorul este obligat sa treaca toate notele. Nu conteaza ca X are 2 si Y are 10. Pune mana si invata + ca nu notele conteaza, conteaza ce ai inteles.

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Nu. la mine in clasa toti am luat 2 si 4, dar profesoara de romana i-a trecut numai unei fete care a luat 6 un 10 :@