| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit k daca faci "laba" iti creste penisul, este adevarat?

3 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Mai spala-te-n urechi

| cumsablog a răspuns:

Nu, nu exista nicio legatura intre masturbare si marimea penisului.

| Spoookster a răspuns:

Nu exista asa ceva, este doar un mit care se transmte din geretatia tanara, in generatia tanara. Iti dai seama ca pana acum toti barbatii ar fi trebuie sa o foloseasca gen curea daca ar fi adevarat. Nici macar metodele prin pastile sau prin diferite aparaturi nu sunt posibile. Singura modalitate de marire apenisului este prin operatie estetica cu silicon. Insa nu recomand la nimeni.